Web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Web siteleriniz sizin sanal dünyadaki yüzünüzdür. Bu yüzden yüzünüz ne kadar sizi anlatıyorsa o kadar bilinir ve samimi olursunuz. Biraz açıklayalım nedesiniz ?

Sitenizin tasarımı

Siteniz ne kadar müşteriye hitap ediyorsa o kadar dikkat çekici ve verimli olur bunun  web tasarım konusunda müşteri yorumu her zaman en iyi tasarımı çıkartma konusunda ajanslara daha iyi fikir ve verim vermektedir.

Kopya içerik

Web sitenizin içeriğini ne kadar özgün olursa o kadar iyi olur. Bir başka web sitesinden içerik aldığınızı Google amca hemen anlar bu da sizin için pek iyi olmayacaktır. O yüzden sitenizin içeriğini her zaman  size özel olmasına önem gösterin

Web Sitenizin responsive olması

Responsive denen olay web sitenizin mobil ve tablet uyumluluğu olması olayıdır. Bu işlem bir web sitesinin müşteriye ne kadar yakın ve kullanışlı olması için çok önemlidir.

Müşterileriniz cep telefonlarından sitenize geldiklerinde sitenizde aradığı ürüne ne kadar rahat ve işlevsel olarak bulursa bu sizin için o kadar iyidir.

Web sitenizin seo uyumu

Web sitenizin seo konusunda kendisi kadar iyi bir çalışma yapılması gerekmekte yani web sitenizin %100 seo uyumlu olması sizin istediğiniz çalışmalarda daha iyi yerlere gelmenizde faydalı olacaktır.

Buda sizin sitenizi arama sonuçlarında ilk dükkan olmasını sağlayacak sizde mutlu olacaksınız.

Yazar hakkında

magnetwp administrator

Whatsapp Bilgi