Hakkımızda

hakkımızda

 

Adana  Web Tasarım ve Yazılım firması olan  Mag-Net Web   20 yıllık tecrübesiyle alanında uzman Bilgisayar Mühendisleri, Yazılımcılar ve Grafik Tasarımcılarıyla bu güne kadar yüzlerce projeye imza atmış, aktif  5000’nin üzerinde  firmaya hizmet vermektedir.

Tasarım denilince akıllara belirli kavramlar geliyor olsa da aslında bu olguyu en net niteleyecek olan sıfatların başında özgünlük ve yaratıcılık gelmektedir.

Tasarımlarında müşterilerinin yüksek kalite beklentilerini dikkate alarak modern çizgide  ürünler ortaya koyan firmamız, teknik destek ve satış sonrası hizmet konuları anlamında sürdürülebilirliği de sağlamaktadır. Yapılan sitenin kontrolünün tarafınıza verilmesi ve kontrol paneli eğitimleri bu hizmetin bir parçasıdır.

Firmamız çağdaşlarından farklı olarak müşteri memnuniyeti adına, sipariş edilen çalışmalarda bedel talep etmeksizin “Demo” olarak adlandırdığımız deneme amaçlı statik ön çalışmalar yaparak sizin beklenti ve beğenilerinizi yakalamayı  amaçlar. Adana web tasarım firması olan Mag-Net Web % 100 beğendirme garantisi vermektedir. Beğenmediğiniz tasarımdan ücret almayız.

Profesyonel Kadromuzla Adana Web Tasarım Olarak Bizler %100 Memnuniyet Garantisiyle Hizmet Vermekteyiz.

 

Adana Web Tasarım Firması olan Mag-Net Web Tasarım iletişim : 0322-2355753


www.mag-net.com.tr :

Mag-Net Web Tasarım Ltd. Şti. Kurumsal Web Sitesi.

www.magnetweb.com.tr

www.cubited.org :

Çukurova Bilişim Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Derneği’nin Web Sitesi.

www.istakip.org  :

Mag-Net Web’in Uzman kadrosunun oluşturduğu İşlerinizi Dünyanın her yerinde internetin olduğu her cihazda takip edebileceğiniz yazılım ile ilgili ayrıntılı bilgi alabileceğiniz web sitemiz.

www.magnetdijital.net  :

Teknoloji Haberleri ve Güncel Teknolojik gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz bir haber sitesi.

www.blog.mag-net.com.tr :

Kurumumuza ait blog sayfası. İçerisinde Web tasarımdan, grafik tasarıma, fotoğraf çekiminden, dijital pazarlamayla ilgili onlarca faydalı yazı bulabilirsiniz

https://adanaeticaret.com/

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı  sertifika programı ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz web sitemiz.

Whatsapp Bilgi