Adana Catia Kursu

Catia kursunda neler öğreneceğim?

Kurs kapsamında alacağınız eğitim başlangıç seviyesinden uzmanlaşma düzeyine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm teorik ve uygulamalı bilgileri bir arada barındırmaktadır. Araç çubuklarının kullanımı, parça tasarımı, sac metal şekillendirme, Autocad ve Catia ilişkisi, yüzey oluşturma, düzlem, nokta ve çizgi oluşturma, yüzey elemanlarını kullanma, kinematik simülasyon, görselleştirme ve animasyon modülü, çelik ve kaynak tasarımı gibi geniş kapsamlı bir eğitim sürecinin bulunduğu catia kursunu tamamlamanız halinde pek çok firmanın bünyesinde çalışabileceksiniz.
Programla ilgili tüm teknik detaylara ulaşabileceğiniz catia kursu ile alanınızda uzmanlaşma düzeyine erişebileceksiniz.

Catia nedir?

Bilgisayar destekli üç boyutlu interaktif kullanım olarak bilinen Catia, elektronik, otomotiv, inşaat, mobilya, gemi, havacılık gibi sektörlerde kullanılan bir programdır. Bilgisayar desteğiyle tasarım yapabilmenize olanak tanıyan program, ürünlerin analizinin yapılması, tasarlanması ve oluşturulması gibi süreçlerinden sorumludur.

Kolay ve hızlı kullanımı ile günümüzde en çok tercih edilen simülasyon programlarından biri olan Catia, 3 boyutlu modelleme alanında kesin sonuçlar elde edebilmenize olanak tanımaktadır.