Reklam Prodüksiyon Hizmetleri

 

Prodüksiyon Nedir ?

Prodüksiyon yaptığımız işin yansımasıdır. İşin meydana çıktığı, hedef kitlenin takdirine sunulduğu kısım olduğu için işin en önemli bölümüdür.İyi bir prodüksiyonun başarılı olması reklam veren firmadan sağladığı verilerin sağlam olmasına bağlıdır. Bu nedenle aşağıda anlatılanlar, birlikte başarılı bir prodüksiyon elde etmemiz açısından büyük önem taşımaktadır.

Reklam prodüksiyonu yaptıran kurumlar ve radyolar için zaman çok önemlidir. Ayrıca reklam prodüksiyonu yapanlar için de önemlidir. Çünkü reklâm, zamanla yarışmaktır. Verdiğiniz reklâm bilgileriyle en kısa zamanda en çarpıcı fikri bulmaya ve bu fikri uygulamaya çalışırız. Sonuçta yaptığımız prodüksiyonun temelinde bize ulaştırdığınız veriler yer almaktadır. Verilerde eksiklik ya da düzeltme gerektiren yanlışlıklar olması, bizi yine en başa döndürmektedir.Ortaya çıkardığımız ürünü yok etmek, yeni bir fikir bulmak ve yeni bir prodüksiyon yapmak zaman, emek ve maddi kayıp demektir.

Bu zarar, sizin için de olumsuz sonuçlar doğurur. Bize eksik ya da yanlış ulaştırdığınız reklâm verileri ortaya çıkan ürünü kusurlu kılmakta, aynı zamanda müşterinizin ürün tanıtımını da geciktirmektedir. Üstelik ortaya çıkardığımız reklâm için gereken unsurları (seslendirmen ücreti, yazma süreci, stüdyoda harcanan zaman, montaj için gereken teknik donanım) yeni baştan ele almak hepimizi zor durumda bırakacaktır.

Reklam, hız demektir. Eğer istediğiniz prodüksiyonu hızlı ve kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız lütfen verilerinizi bize eksiksiz bir şekilde ulaştırın. Bize göndermeden önce verilerinizin eksiksiz oluşuna özen gösterin. Doneleri oluştururken müşterinizden veya ilgililerden gerekli bilgileri almak için ısrarla ayrıntıları öğrenmeye çalışın.

Unutmayın! Topladığınız eksiksiz veri, iyi bir reklâm metni oluşturmamıza, iyi metin, doğru seslendirmeyi yapmamıza,doğru seslendirme, sağlıklı bir montaja olanak tanır. Bu zincirin ilk halkası siz olduğunuza göre, lütfen verilerinizi eksiksiz göndermeye azami dikkat gösteriniz.