Hazır Web Paketlerimiz

  • Acilen bir hazır web sitesine mi ihtiyacınız var?
  • Hem bütçenizi zorlamayacak düşük maliyetli, hemde çok rahat yönetebileceğiz profesyonel görünümlü bir web site mi istiyorsunuz?
  • İstediğinizden fazlasını bulacaksınız. Arama motorlarına uygun hazırlanmış, tam anlamıyla ihtiyaçlarınızı karşılayacak paket web siteleri ile kaliteyi çok ucuza satın alabileceksiniz.
  • Siz profesyonel ekibimizin hazırladığı Hazır Web Sitelerinden istediğiniz paketi seçin biz sitenizi bir günde teslim edelim.
  • Üstelik sınırsız destek, eğitim ve danışmanlık tüm web sitesi paketlerimizle birlikte ücretsiz.

Sitenizin mobil uyumlu sürümü sayesinde siteniz her ekranda harika görünür.Binlerce firma, Başarısı ve işlevselliği kanıtlanmış, planlanan fonksiyonlar için gerekli tüm eklentileri içerisinde barındıran profesyonel paketlerimizi satın almayı tercih etmektedir.

Sitemizde satışa sunmuş olduğumuz Hazır Web Paketleri, hosting, suncu ve diğer bütün hizmetlerimiz alanına göre en modern teknoloji ile hazırlanmıştır.

Dakikalar İçinde Hazır Web Sitesi Sahibi Olun! 

Teknik Bilgi ve Tasarımcı Gerektirmez 

Sektörel Hazır Tasarım Seçenekleri

Paketlerimizin site içi SEO alt yapısı yapılmış olup Google, Yandex, Bing vb arama motorlarında üst sıralarda çıkması hedeflenmiştir. Hazır web sitesi paketlerinde Yedekleme,Güvenlik, Yardım ve destek’te garantili hizmet.

Ücretsiz Teknik Destek

Satın aldığınız paketlerimiz için günün her saatinde destek talebinde bulunabilirsiniz. !

Hazır web sitesi paketlerimizin pahalı yapılan sitelerden hiçbir farkı yoktur, Elbette her ne kadar hazır web sitesi tasarımlarının bu özelliğine vurgu yapsak da içeriğin kalitesi gibi önemli parametreleri de göz ardı etmemek gerekir.

Web sitesi türünüzü seçin ve hazır içeriklerin de yardımıyla içeriklerinizi tamamlayın. Ardından, işletmenizi dakikalar içerisinde yayınlayın.

Hızlı ve pratik hazır site tasarım aracı ile internet sitemize, yazılımcıya ihtiyaç duymadan ve teknik bilgi gerektirmeden kolay ve profesyonelce tasarladık. Adana Mag-Net Web Tasarım firması olarak ihtiyacınıza göre web siteleri hazırlamaktayız daha fazla detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz

Adana Web Tasarım Firması Araştırıyorsanız Web Sitesi Tasarımı için Doğru Ajanstasınız. Adana Profesyonel Web Tasarımı için Mag-Net Web’ Ulaşın

0322 235 57 53  0506 709 55 15

posta@mag-net.com.tr

Mahfesığmaz Mah. 79008 Sokak Sezen Apt. Kat:1 No:1 Çukurova, ADANA

Whatsapp Bilgi