Google Adwords Hizmetleri

Google Adwords Hizmetleri

Adana Mag-net Web Tasarım aracılığı ile Google’da seçilen anahtar kelimelerle üst sıralarda yer alarak, arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Hatta, Google’ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız,Adana Mag-net Web Tasarım sayesinde Google AdWords, yeni hedef kitlelerine ulaşarak sizin belirlediğiniz bütçe ile farklı içeriğe sahip yüzbinlerce sitede aynı anda görünmenizi sağlar.

“ Google AdWords ile, internette işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlatabilirsiniz. Google AdWords bütçesi tamamen tarafınızca belirlenen, hitap ettiğiniz kitleyi, zamanı, yeri ve daha bir çok seçeneği içinde barındıran ve sadece reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaptığınız akıllı bir reklam hizmetidir.

AdWords reklamları, bir kullanıcı Google’da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz. Google AdWords ile yaptığınız reklamlar sadece Google’da değil, her geçen gün büyüyen Google Ağı’ndaki içerik sitelerinde de yayınlanmış olur.

Reklamınızın görünmesini istediğiniz şehir, ülke ve zamanı seçebilir ya da içeriğe dayalı hedefleme özelliği sayesinde, anahtar kelimelerinizin içerikle eşleştirilmesine izin verebilirsiniz.„

Yazar hakkında

magnetwp administrator

Whatsapp Bilgi